Oferta

Makijaż permanentny

Wielu klientów jest przekonanych o tym, że makijaż będzie dobrze i estetycznie wyglądał nawet przez kilka lat. Jego trwałość zależy jednak od typu cery, jej kolorytu oraz tego, jaki pigment i techniki zostaną zastosowane podczas zabiegu. Trwałości makijażu permanentnego ze względu na pożywszy czynniki, może się zatem wahać od 3 do 5 lat. Dlatego zabieg należy co jakiś czas powtarzać. Jedni klienci będą musieli zrobić to już po roku, a inni dopiero po dwóch, a nawet trzech latach. Wynika to z tego, że pigment stopniowo wchłania się w skórę, gdyż jest to związane z naturalnymi zmianami fizjologicznymi skóry. Wraz z biegiem czasu struktura skóry ulega zmianie, podobnie jak rysy twarzy oraz podejście klientów do urody.

Dla kogo makijaż permanentny nie jest wskazany:
• Osoby z chorobami nowotworowymi
• Cukrzycy
• Borykający się z problemem łuszczycy
• Kobiety ciężarne
• Osoby z aktywną opryszczką oraz z infekcjami
• Przyjmujący leki sterydowe oraz rozrzedzające krew

Przed zabiegiem pacjent otrzymuje znieczulenie, dzięki czemu nie odczuwa bólu i może się w pełni zrelaksować.

BioEvolution opracował i opatentował pierwszy zintegrowany system igły z nasadką (kartridż), który zapewnia zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Wewnętrzna membrana utrzymuje igłę w sterylnej czystości. Dla zapewnienia bezpieczeństwa jednorazowe kartridże pakowane są w sterylnym pomieszczeniu (ISO klasy 8) oraz dodatkowo sterylizowane tlenkiem etylenu. Każdy kartridż posiada numer seryjny.
Gdy kartridż jest odłączony igła automatycznie chowa się w nasadce. Zapobiega to przypadkowemu ukłuciu się igłą i pozwala uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi groźne choroby takie, jak AIDS czy wirusowe zapalenie wątroby . 

 

Kontakt

Studio Urody Moniki Ostrowskiej

Rybnik, ul. Saint Vallier 1 (wejście od ul. Białych)

tel. 32 72 67 215,
kom. 502 434 298

e-mail: biuro@salonmonika.com.pl

Gabinet czynny:
od wtorku do piątku od 10.00 do 20.00 w soboty od 10.00 do 13.00, poniedziałek: nieczynne

 

Mapka lokalizacji